"Už nás opúštaš? Prečo preboha? Chýbalo ti tu snáď niečo? Zlé jedlo? Dám vyhodiť kuchára! Zlá obsluha? Dám vyhodiť... nie nedám, sú príliš pekné... Malá ponuka? Objednám viac vecí, len aby si bol spokojný. Ale no tak, neodchádzaj, lepšie miesto nenájdeš!" Krčmárová tvár sa premenila na zmes smútku, prosby a bolesti. "Však ešte ostaneš? Ak áno, ja... áno, dám ti zľavu. Áno, áno zľavu. Tak pol percenta? Hmm? Berieš? Obetujem sa, aj keď z toho ledva vyžijem."

Linky

Ostatné fantasy stránky

Aphraelovy fantasy stránky: stránka obsahujúca z každého rožku trošku. Nájdete tu (okrem iného) poviedky a básne, články o DrD a drevárňach, galérie, odkazy a knihu návštev. (cz)

Araken's Starway: stránka amatérskeho filmového štúdia tvoriaceho filmy s fantasy a enviromentálnou tématikou. (eng)

Dragon Page: slovenská stránka venovaná všetkému okolo drakov. Okrem iného sa stala aj domovom článkov o drakoch, ktoré ste kedysi mohli nájsť práve v Hostinci. (sk)

Fantasy: nádherná stránka venovaná fantasy všeobecne. (cz)

FantasyWeb: široko zameraná stránka, ktorá sa okrem iného venuje aj Magic the Gathering, Harrymu Potterovi, Pánovi prsťenov, Star Wars a mnohým ďalším klasikám z herného a filmového prostredia sfaf kultúry. (cz)

Fantasyworld: stránka venovaná hlavne DrD, Pánovi Prsteňov a Dune. (sk)

Gladius weblog: jednoduchý, živý weblog zameraný na šerm, fantasy, poviedky a literatúru.

Istrocon: oficiálna stránka medzinárodného festivalu fantasy Istroconu. (sk)

Keramika Barbora Wykrentová: výroba keramiky s fantasy tématikou na mieru. (cz)

Legie: server o scifi a fantasy knihách vydaných v ČR, SK nebo Československu; autoři, série, povídky. Možnost hodnocení, komentářů; tvorba vlastní knihovny. (cz)

Mezzarthys: milá stránka autorov série kníh Dievčatko z krajiny drakov venujúca sa nielen samotnému dielu, ale aj Austrálii (kde autori žijú) a rôznym zábavným kratochvíľam najmä pre mladšie publikum. (sk)

MFantasy: zaujímavá česká fantasy stránka o všetkom možnom, no zameraná hlavne na poviedky a galérie. Určite stojí za zhliadnutie. (cz)

Minas Tirith: fanúšikovská stránka venovaná všetkému okolo diela J.R.R. Tolkiena. (cz)

Orákulum: fanúšikovská stránka venujúca sa recenziám kníh a filmov, komixom, starým hrám, poviedkam a trošku i Dračímu Doupěti. (sk)

P3F: milá a priateľská stránka zameriavajúca sa najmä na knihy, filmy a seriály žánru fantasy. (sk)

Pevnost: stránka sfaf časopisu plná recenzií, reportáží a informácií. (cz)

Rokfort: slovenská stránka venovaná všetkému okolo Harryho Pottera. Ak je pani Rowlingová vaša osobná bohyňa, nemali by ste si to tam nechať ujsť.

Spoločenstvo Tolkiena: niečo ako internetový Tolkienovský "fanklub", kde stretnete veľa zaujímavých ľudí a môžete sa zapojiť do najrôznejších akcií a stretávok. Pre fanúšikov Tolkiena nutnosť. (sk)

Svět fantazie: všestranne zameraná, rýchlo sa rozvíjajúca fantasy stránka, kde nájdete rôznorodé informácie o literatúre, filmoch, hrách a taktiež nejakú amatérsku literárnu tvorbu. (cz)

Tolkien sk: veľmi vydarená a úspešná slovenská stránka venovaná Tolkienovi a všetkému okolo neho. (sk)

Tolkien Web: stránka venovaná J.R.R. Tolkienovi a jeho dielu.

Vampire Pub: stránka zameraná na upírov a všetko okolo nich. (sk)

World of Patrols: stránka zaoberajúca sa mestskou fantasy, najmä cyklom Sergeja Lukjanenka (ktorý začal románom Nočná hliadka). Pravidelne aktualizovaná a plná informácií. (cz)

 Vyhľadávanie

 Posledné komentáre

Fórum žije! (s básní nijak nesouvisející výkřik)
(Ayaki, 17.03.16 19:49)

Dúha
(Weerty, 23.12.13 13:24)

Všem milencům
(Anonymous, 14.12.13 21:03)

Cudzinec
(Anonymous, 02.12.13 11:06)

 Kalendár

november 2023
PUSŠPSN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Úplný prehľad

Pridať akciu

 Partneri

FantáziaDark ElfSpoločenské hryOZ MastodontSrdce ErineluSteampunk.deever.cz - co uvízlo v soukolíSFF.czKion - nový svet pre DrD