"Už nás opúštaš? Prečo preboha? Chýbalo ti tu snáď niečo? Zlé jedlo? Dám vyhodiť kuchára! Zlá obsluha? Dám vyhodiť... nie nedám, sú príliš pekné... Malá ponuka? Objednám viac vecí, len aby si bol spokojný. Ale no tak, neodchádzaj, lepšie miesto nenájdeš!" Krčmárová tvár sa premenila na zmes smútku, prosby a bolesti. "Však ešte ostaneš? Ak áno, ja... áno, dám ti zľavu. Áno, áno zľavu. Tak pol percenta? Hmm? Berieš? Obetujem sa, aj keď z toho ledva vyžijem."

Linky

Stránky o PC RPG

4Horsemen: stránka nezávislej vývojárskej skupiny, ktorá momentálne pracuje na novej RPG hre Regnum. (sk / cz)

Can of Worms: stránka venovaná hre System Shock 2. (eng)

CD Projekt: distributor her jako Heroes of Might and Magic, Baldur's Gate I a II, Icewind Dale I a II a mnoha jiných. (cz)

Destination: Morrowind: často obnovovaná stránka o Morrowinde, kde nájdete kopec informácií, downloadov a pluginov. Ako stvorená na začiatok vášho surfovania. (eng)

Final Fantasy: ďalšia neoficiálna stránka o sérii Final Fantasy, natrieskaná informáciami (eng)

Final Fantasy Online: neoficiálna stránka zameraná na sériu Final Fantasy (eng)

GamesWeb: obrovský portál venovaný počítačovým hrám, a to nielen RPG (sk)

Morrowind Summit: momentálne zrejme najväčšia komunita združená okolo hry Morrowind. Nájdete tu tisícky (nepreháňam) pluginov, screenshotov, informácií a ďalších zaujímavých liniek. Tu sa musíte ísť pozrieť! (eng)

Pc hry: online denník zameraný na všetky tipy počítačových hier (sk)

RPGhry.cz: kvalitná, pravidelne aktualizovaná stránka venovaná hlavne počítačovým RPG hrám všemožného druhu. Ponúka recenzie, oznamy o novinkách a fóra, no nájdete tam aj kopec iných informácií. (cz)

Silverbow's Homepage: stránka až po okraj plná veľmi pekných portrétov do BG/BG2/IWD (eng)

The Elder Scrolls: oficiálna stránka hier série Elder Scrolls (Arena, Daggerfall, Redguard, Battlespire, Morrowind) ktorá ponúka obrovské množstvo najrôznejších informácií. (eng)

The Underdogs: snáď najlepšia zbierka abandonwaru (starých hier / programov), akú som kedy na nete našiel. Stiahnete si tam úplne všetko. Len si dajte pozor na prísne sťahoviacie pravidlá. (eng)

The Witcher: Na vylepšené Auroře z Neverwinter Nights rozjíždí CD Project projekt :) akčního RPG The Witcher - Zaklínač podle světa stvořeného Andrzejem Sapkowskim (eng, pol, cz verze se připravuje)

 Vyhľadávanie

 Posledné komentáre

Fórum žije! (s básní nijak nesouvisející výkřik)
(Ayaki, 17.03.16 19:49)

Dúha
(Weerty, 23.12.13 13:24)

Všem milencům
(Anonymous, 14.12.13 21:03)

Cudzinec
(Anonymous, 02.12.13 11:06)

 Kalendár

november 2023
PUSŠPSN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Úplný prehľad

Pridať akciu

 Partneri

FantáziaDark ElfSpoločenské hryOZ MastodontSrdce ErineluSteampunk.deever.cz - co uvízlo v soukolíSFF.czKion - nový svet pre DrD