"Už nás opúštaš? Prečo preboha? Chýbalo ti tu snáď niečo? Zlé jedlo? Dám vyhodiť kuchára! Zlá obsluha? Dám vyhodiť... nie nedám, sú príliš pekné... Malá ponuka? Objednám viac vecí, len aby si bol spokojný. Ale no tak, neodchádzaj, lepšie miesto nenájdeš!" Krčmárová tvár sa premenila na zmes smútku, prosby a bolesti. "Však ešte ostaneš? Ak áno, ja... áno, dám ti zľavu. Áno, áno zľavu. Tak pol percenta? Hmm? Berieš? Obetujem sa, aj keď z toho ledva vyžijem."

Linky

Stránky o stolných RPG

Advancety: podarená stránka kde nájdete veľké množstvo pravidiel v češtine, príbehy z hrania, postavy a pravidlá na stiahnutie v češtine aj angličtine. (cz)

Albion: Temný vek: stránky slovenského projektu, ktorý vyvíja vlastnú hru na hrdinov. Ponúkajú výborné spracovanie, pravidlá na skoro profesionálnej úrovni a všetko zadarmo. Veľmi doporučujem. (sk)

Anor: stránka venovaná všetkému okolo Dračího Doupěte Plus, obsahujúca taktiež herňu a diskusiu. (sk)

Aragorn: výborná česká stránka, ktorá umožnuje hranie DrD cez chat alebo fórum. Toto je nutnosť pre všetkých fanúšikov tejto hry! (cz)

Candlekeep: nájdete tu všetko, čo ste kedy chceli vedieť o Forgotten Realms. Nečakajte ale žiadne neoficiálne informácie a downloady (veď vy viete čo myslím :)). (eng)

Czech D&D: veľmi kvalitná stránka o všetkom ohľadne Dungeons and Dragons. Orientuje sa hlavne na preklady najrôznejších pravidiel a príručiek do češtiny (a ide im to veľmi dobre). (cz)

Černý Rytíř: kvalitná stránka zaoberajúca sa stolnými hrami, hlavne MtG, Pokémonom, Warhammerom a inými. (cz)

Dragonlance: ako už názov napovedá, tu sa dozviete informácie o tomto populárnom AD&D svete. (eng)

DrD web: stránka skupinky hrávajúcej DrD až prekvapujúco plná zaujímavých informácií a rád pre túto klasiku medzi stolnými hrami. (cz)

Dungeon Crafter: Program na tvoření map pro dobrodružství, včetně mnoha map na stažení (eng)

EBoN: Čas od času se Vám jistě stane, že při tvorbě povídky nebo dobrodružství máte problém vymyslet neotřelé jméno pro trpaslíka, elfa, či vikinga. A od toho tu je EBoN: Everchanging Book of Names.

FanPro: nemecká stránka, ktorá sa zameriava hlavne na RPG hry ako Das Schwarze Auge, Shadowrun, Mage Knight, Sarmalion, Battletech a pod. (ger)

Hall of Hero: v Sálu hrdinů lze nalézt mnoho zajímavých ilustrací i statistik pro všechna klasická povolání Dungeon & Dragons. (eng)

Kion: stránka venovaná novému svetu pre hru Dračí Doupě. Poskytuje všetky potrebné informácie pre hru, zabalené do prehľadného dizajnu. (cz)

Lesk čepele: začínajúca stránka, ktorá prezentuje vlastný rpg systém podobný AD&D a DnD. (cz)

Naidon: Naidon je fantasy svet vyvíjaný hlavne pre Dračí Doupě. Stránka ponúka informácie o ňom v zrozumiteľnej a čitateľnej forme. Čo si priať viac? (cz)

Pevnina: stránka venovaná univerzálnemu svetu vyvíjanému pre hry na hrdinov. (cz)

RuThaN\'s Lair: stránka venovaná okrem iného Vampire: The Masquerade a Werewolf: the Apocalypse. Zaoberá sa hlavne prekladmi, ale nájdete tam aj iné zaujímavé informácie. (cz)

Silias: zaujímavé české stránky zaoberajúce sa DrD, kde nájdete okrem iného i celkom nový neoficiálny svet pre túto hru. (cz)

Siranie: veľmi obsiahla a veľmi pekná stránka sveta Siranie, určeného pre rpg hry, či literatúru. Zvlášť doporučujem výbornú interaktívnu mapu. (cz)

Studie k RPG: stránka zhromažďujúca odkazy a údaje o článkoch venovaných RPG hrám hlavne z vedeckého pohľadu. (cz)

The Forge: poľská stránka v niekoľkých jazykových variantoch, ktorá sa zaoberá vydávaním samostatných rpg dodatkov (dobrodružstiev, rozšírení atď.), ktoré sa podľa potreby dajú upraviť pre ľubovoľný systém a sú plné nádherných ilustrácií. Túto stránku by ste si nemali nechať ujsť. (pl, eng, ger)

Wizards of the Coast: oficiálna stránka všetkým známej spoločnosti vydávajúcej hobby hry. Napríklad Magic the Gathering, Dungeons and Dragons, Pokémon a veľa iných. (eng)

 Vyhľadávanie

 Posledné komentáre

Fórum žije! (s básní nijak nesouvisející výkřik)
(Ayaki, 17.03.16 19:49)

Dúha
(Weerty, 23.12.13 13:24)

Všem milencům
(Anonymous, 14.12.13 21:03)

Cudzinec
(Anonymous, 02.12.13 11:06)

 Kalendár

november 2023
PUSŠPSN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Úplný prehľad

Pridať akciu

 Partneri

FantáziaDark ElfSpoločenské hryOZ MastodontSrdce ErineluSteampunk.deever.cz - co uvízlo v soukolíSFF.czKion - nový svet pre DrD