"S-sk-skutočne? Ja... ja... m-mal som tu niekde..." hostinský sa začal rozpačito poklepkávať po vreckách, kým si mu s úsmevom nepodal vreckovku. Nahlas sa vysmrkal a oči sa mu zaplnili slzami. "Toto sa mi už naozaj dlho nestalo..neviem čo mám povedať... SMRK... dobrovoľne chceš pomôcť... j-ja... som dojatý." Naširoko sa na teba usmial a objal ťa rukou okolo pliec. Po tvojej nenápadnej poznámke sa však jeho ruka okamžite stiahla a tvár sa mu skrivila do podivnej grimasy. "Čože? T-to bol vtip? Ty jeden! Že plat! He-he. HEHEHE. PLAT!" Silno ťa tresol po chrbte a so smiechom zmizol v kuchyni. A ty si sa len zamyslene zadíval na dno svojho pohárika a rozmýšľal, či si ich už dnes nemal trochu priveľa...

Spolupráca

"Na svete sú stovky ľudí s veľkým talentom, ktorí nikdy nedostanú šancu predviesť ho naplno." Táto "hlboká" myšlienka ma prinútila vytvoriť túto sekciu, kde sa dozviete, ako ukázať svoj talent vďaka Hostincu. Bohužiaľ vám zatiaľ za vašu pomoc nemôžem ponúknuť viac ako zviditeľnenie vášho mena vo svete. Nie je to bohviečo, ale bude to musieť stačiť...

Ak mi naozaj chcete pomôcť pri tvorbe tejto stránky, mám pre vás niekoľko možností, ako to uskutočniť.

Možnosť prvá, tzv. príspevková

Ak máte niečo napísané, nakreslené, nabásnené, načlánkované či iným spôsobom vytvorené a myslíte si, že by to na Hostinci nemalo chýbať, prečítajte si tento článok. Nájdete tu všetky potrebné informácie o tom, ako publikovať svoje diela na Hostinci - je to relatívne jednoduché, rýchle a vôbec to nebolí.

Možnosť druhá, tzv. webmasterovská

Ak sa často budíte s výkrikmi zo spánku, máte kruhy pod očami, rodina s vami nekomunikuje a málokedy si nájdete čas na chvíľu relaxu, ste pravdepodobne príslušníkom skupiny podivných stvorení s nazvom "webmasteri". Stránok s podobným zameraním je stále viac a viac a preto občas nemusí byť na škodu si trošku navzájom pomôcť. Možností je hneď niekoľko. Tá najjednoduchšia zahŕňa výmenu ikoniek. Keďže momentálne už ale na hostinci visí ikoniek celkom dosť, je výmena už len záležitosťou osobnej dohody, takže ak máte o ňu záujem, kontaktujte ma a snáď sa nejako dohodneme. A ak ak by sa tak náhodou nestalo, vždy vás pridám aspoň medzi zaujímavé linky.

Ikonky hostinca:

Hostinec U starého elfa (2 kB)
Hostinec U starého elfa (2 kB)
Hostinec U starého elfa (2 kB)
Hostinec U starého elfa (2 kB)

Vyššie formy spolupráce zahrňujú napríklad výmenu informačných a reklamných článkov, vzájomné previazanie stránok a podobne. Ozvite sa mi a určite sa na niečom dohodneme.

Možnosť tretia, tzv. korektorská

Každý je len človek a raz za čas sa pomýli. Ak nájdete niekde na Hostinci chybu, určite mi napíšte - spomeňte kde ste ju našli a čo presne je zle alebo nefunguje. Je úplne jedno, či to bude chyba gramatická, grafická, programová, alebo obsahová, určite mi ju nahláste a ja sa ju pokúsim opraviť. Pri chybách vzhľadu alebo funkčnosti mi ešte napíšte aj verziu vášho internetového prehliadača. Len s vašou pomocou sa môže hostinec stať úplne "bezchybným".

Možnosť štvrtá, tzv. hocičo-iné-čo-vás-napadne-ová

Ak máte akýkoľvek iný nápad alebo radu ohľadne tejto stránky, prípadne mi len chcete napísať, kľudne to spravte, potešíte ma a pomôžete mi zároveň.

Ako mi to vlastne poslať...

Píšte na adresu hostinsky[zavinac]annun.sk.

 Vyhľadávanie

 Posledné komentáre

Fórum žije! (s básní nijak nesouvisející výkřik)
(Ayaki, 17.03.16 19:49)

Dúha
(Weerty, 23.12.13 13:24)

Všem milencům
(Anonymous, 14.12.13 21:03)

Cudzinec
(Anonymous, 02.12.13 11:06)

 Kalendár

máj 2024
PUSŠPSN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Úplný prehľad

Pridať akciu

 Partneri

FantáziaDark ElfSpoločenské hryOZ MastodontSrdce ErineluSteampunk.deever.cz - co uvízlo v soukolíSFF.czKion - nový svet pre DrD